Auto Translation (1.4.35) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Node
lv: Mezgls

en: Block
lv: Bloks

en: Published
lv: Publicēts

en: Media
lv: Multivide

en: Multilingual
lv: Daudzvalodu

en: Webform
lv: Webforma

en: Draft
lv: Melnraksts

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.

en: Translate content
lv: Tulkot saturu
