Auto Translation (1.4.35) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Node
pl: Węzeł

en: Block
pl: Blok

en: Published
pl: Opublikowane

en: API Key
pl: Klucz API

en: Multilingual
pl: Wielojęzyczne

en: Webform
pl: Formularz

en: Draft
pl: Szkic

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: Translate content
pl: Tłumaczenie treści
