Auto Translation (1.4.36) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Node
be: Вузел

en: Block
be: Блок

en: Published
be: Апублікавана

en: API Key
be: Ключ API

en: Media
be: Мультымедыя

en: Webform
be: Анкета

en: Draft
be: Чарнавік

en: Translate content
be: Перакласці змесціва
