Auto Translation (1.4.36) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: ID
eo: Identigilo

en: Node
eo: Nodo

en: Block
eo: Bloko

en: Published
eo: Publikigita

en: Translate content
eo: Traduku enhavon
