Auto Translation (1.4.36) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: ID
eu: IDa

en: Node
eu: Nodoa

en: Block
eu: Blokea

en: Published
eu: Argitaratua

en: Multilingual
eu: Eleaniztasuna

en: Translate content
eu: Edukia itzuli
