Auto Translation (1.4.36) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Node
he: פריט תוכן

en: Block
he: בלוק

en: Published
he: מפורסם

en: Media
he: מדיה

en: Multilingual
he: ריבוי שפות

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Draft
he: טיוטה

en: Translate content
he: תרגם תוכן
