Auto Translation (1.4.36) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: ID
th: ไอดี

en: Media
th: สื่อ

en: Multilingual
th: หลายภาษา

en: US West (Oregon)
th: สหรัฐ ฝั่งตะวันตก (โอเรกอน)

en: Asia Pacific (Singapore)
th: เอเซีย แปซิฟิค (สิงค์โปร์)

en: Asia Pacific (Tokyo)
th: เอเซีย แปซิฟิค (โตเกียว)
