Auto Translation (1.4.38) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Translate content
bo: ནང་དོན་ཡིག་སྒྱུར
