Auto Translation (1.4.38) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Block
ca: Bloc

en: Published
ca: Publicat

en: Media
ca: Multimèdia

en: Multilingual
ca: Multilingüe

en: Webform
ca: Formulari web

en: Draft
ca: Esborrany

en: Translate content
ca: Tradueix el contingut
