Auto Translation (1.4.38) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: ID
fa: شناسه

en: Node
fa: محتوا

en: Block
fa: بلوک

en: Published
fa: منتشر شده

en: Media
fa: رسانه

en: Multilingual
fa: چند زبانه

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Draft
fa: پیش نویس

en: Translate content
fa: ترجمه محتوا
