Auto Translation (1.4.38) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: ID
hu: Azonosító

en: Node
hu: Tartalom

en: Block
hu: Blokk

en: Published
hu: Közzétéve

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Media
hu: Média

en: Multilingual
hu: Többnyelvű

en: Webform
hu: Űrlap

en: Draft
hu: Vázlat

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: Translate content
hu: Tartalom fordítása

en: US West (Oregon)
hu: USA, nyugati rész (Oregon)

en: Asia Pacific (Singapore)
hu: Ázsia, Csendes-óceáni térség (Szingapúr)

en: Asia Pacific (Tokyo)
hu: Ázsia, Csendes-óceáni térség (Tokió)
