Auto Translation (1.4.38) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: Node
hy: Նոդ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Media
hy: Մեդիա

en: Draft
hy: Սևագիր
