Auto Translation (1.4.38) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Node
uk: Матеріал

en: Block
uk: Блок

en: Published
uk: Опубліковано

en: API Key
uk: Ключ API

en: Media
uk: Медіа

en: Enable Debugging
uk: Увімкнути налагодження

en: Multilingual
uk: Багатомовність

en: Webform
uk: Вебформа

en: Draft
uk: Чернетка

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: Translate content
uk: Переклад матеріалу
