Auto Translation (1.4.39) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: Node
ja: ノード

en: Block
ja: ブロック

en: Published
ja: 掲載

en: Media
ja: メディア

en: Multilingual
ja: 多言語

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Enabled Content Types
ja: コンテンツタイプを許可

en: Draft
ja: 下書き

en: Processed @current out of @total.
ja: @total件中@current件処理しました。

en: Translate content
ja: コンテンツを翻訳
