Auto Translation (1.4.39) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Node
ku: گرێ

en: Block
ku: بلۆک

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Translate content
ku: وەرگێڕانی ناوەڕۆک
