Auto Translation (1.4.39) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: ID
mr: आय डी

en: Node
mr: शाखा

en: Block
mr: भाग

en: Published
mr: प्रकाशित
