Auto Translation (1.4.39) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Taxonomy
pt: Taxonomia

en: Block
pt: Bloco

en: Published
pt: Publicado

en: API Key
pt: Chave de API

en: Media
pt: Mídia

en: Multilingual
pt: Multi-idioma

en: Draft
pt: Rascunho

en: Processed @current out of @total.
pt: Processados @current de @total

en: Excluded fields
pt: Campos excluídos

en: Translate content
pt: Traduzir conteúdo
