Auto Translation (1.4.39) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Node
sk: Uzol

en: Block
sk: Blok

en: Published
sk: Zverejnené

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Media
sk: Médiá

en: Multilingual
sk: Viacjazyčný

en: Webform
sk: Webformulár

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.

en: Translate content
sk: Preložit obsah
