Auto Translation (1.4.4) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
pt: Taxonomia

en: Published
pt: Publicado

en: API Key
pt: Chave API

en: Multilingual
pt: Multillingue

en: Webform
pt: Formulário

en: Enabled Content Types
pt: Activar Tipos de Conteúdo

en: Draft
pt: Rascunho

en: Auto Translate
pt: Traduzir automaticamente
