Auto Translation (1.4.4) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
vi: Luật phân loại

en: ID
vi: Mã

en: Block
vi: Khối

en: Published
vi: Đã công bố

en: Media
vi: Phương tiện

en: Draft
vi: Nháp
