Auto Translation (1.4.5) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
es: Taxonomía

en: Node
es: Nodo

en: Block
es: Bloque

en: Published
es: Publicado

en: API Key
es: Clave API

en: Media
es: Multimedia

en: Multilingual
es: Multi idioma

en: Draft
es: Borrador

en: Processed @current out of @total.
es: Procesadas @current de @total.
