Auto Translation (1.4.6) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Block
fi: Lohko

en: Published
fi: Julkaistu

en: Multilingual
fi: Monikielinen

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Draft
fi: Keskeneräinen

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).
