Auto Translation (1.4.6) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Taxonomy
fr: Taxonomie

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Node
fr: Nœud

en: Block
fr: Bloc

en: Published
fr: Publié

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Media
fr: Média

en: Multilingual
fr: Multilingue

en: Draft
fr: Brouillon

en: Processed @current out of @total.
fr: @current sur @total traité(s).

en: Excluded fields
fr: Champs exclus
