Auto Translation (1.4.6) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: Node
ru: Материал

en: Block
ru: Блок

en: Published
ru: Опубликовано

en: API Key
ru: Ключ API

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Multilingual
ru: Многоязычность

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Draft
ru: Черновик

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.
