Auto Translation (1.4.6) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Node
sv: Nod

en: Published
sv: Publicerad

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Multilingual
sv: Flerspråkighet

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Draft
sv: Utkast

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.

en: Excluded fields
sv: Uteslutna fält
