Auto Translation (1.4.8) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
ur: درجہ بندی

en: ID
ur: شناخت

en: Node
ur: نوڈ

en: Block
ur: بلاک

en: Published
ur: شائع شدہ
