Auto Translation (1.4.9) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: Node
da: Indholdselement

en: Block
da: Blok

en: Published
da: Udgivet

en: API Key
da: API-nøgle

en: Multilingual
da: Sprog

en: Webform
da: Webformular

en: Draft
da: Kladde

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.
