Auto Translation (1.4.9) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
fa: رده بندی

en: ID
fa: هویت

en: Node
fa: محتوا

en: Block
fa: قالبک

en: Published
fa: منتشر شده

en: Media
fa: رسانه

en: Multilingual
fa: چند زبانه
