Auto Translation (1.4.9) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
tr: Sınıflandırma

en: Node
tr: Düğüm

en: Block
tr: Blok

en: Published
tr: Yayında

en: Media
tr: Medya

en: Multilingual
tr: Çok dil

en: Draft
tr: Taslak
