Auto Translation (1.5.0-beta2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
id: Taksonomi

en: Block
id: Blok

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Multilingual
id: Multi bahasa

en: Draft
id: Konsep

en: Translate content
id: Menterjemahkan konten
