Auto Translation (1.5.0-beta2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Node
oc: Nosèl

en: Block
oc: Blòt

en: Published
oc: Publicat

en: Media
oc: Mèdia

en: Multilingual
oc: Multilingüe

en: Draft
oc: Borrolhon

en: Translate content
oc: Tradusir lo contengut
