Auto Translation (1.5.0-beta2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: ID
ps: پېژند

en: Block
ps: غونډ

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Media
ps: رسنۍ
