Auto Translation (1.5.0-beta3) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: ID
az: İD

en: Node
az: Material

en: Block
az: Blok

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Multilingual
az: Çoxdilli
