Auto Translation (1.5.0-beta3) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Node
gl: Nodo

en: Block
gl: Bloque

en: Published
gl: Publicado

en: Media
gl: Medios

en: Multilingual
gl: Multilingüe

en: Webform
gl: Formulario web

en: Draft
gl: Borrador

en: Translate content
gl: Traducir contido
