Auto Translation (1.5.0-beta3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
it: Tassonomia

en: Node
it: Nodo

en: Block
it: Blocco

en: Published
it: Pubblicato

en: Multilingual
it: Multilingue

en: Draft
it: Bozza

en: Translate content
it: Traduci contenuto
