Auto Translation (1.5.0-beta3) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Enable Debugging
kn: ದೋಷನಿವಾರಣೆಯನ್ನು ಶಕ್ತಗೊಳಿಸಿ

en: Draft
kn: ಡ್ರಾಪ್ಟ್
