Auto Translation (1.5.0-beta3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: Node
ro: Nod

en: Block
ro: Bloc

en: Published
ro: Publicat

en: API Key
ro: Cheie API

en: Multilingual
ro: Multilingv

en: Draft
ro: Proiect

en: Translate content
ro: Traducere conținut
