Auto Translation (1.5.0-beta3) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
ta: இனங்கள்

en: Node
ta: கணு

en: Block
ta: பெட்டி

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Multilingual
ta: பன்மொழி

en: Translate content
ta: உள்ளடக்க மொழிபெயர்ப்பு
