Auto Translation (1.5.0-beta3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Media
ug: مېدىيا

en: Draft
ug: كوپىيە

en: Translate content
ug: مەزمۇن تەرجىمە قىلىش
