Auto Translation (1.5.0-beta7) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Node
cs: Uzly

en: Block
cs: Blok

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Media
cs: Média

en: Multilingual
cs: Vícejazyčné

en: Draft
cs: Koncept

en: Translate content
cs: Přeložit obsah
