Auto Translation (1.5.0-beta7) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Block
nl: Blok

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Multilingual
nl: Meertalig

en: Webform
nl: Formulier

en: Draft
nl: Concept

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.

en: Excluded fields
nl: Uitgesloten velden

en: Translate content
nl: Inhoud vertalen
