Autocomplete Deluxe (2.0.1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: Size
hi: आकार

en: None
hi: कोई नहीं

en: Contains
hi: मे हैं

en: Delimiter
hi: सीमाँकक

en: Limit
hi: सीमा

en: No results found
hi: कोई परिणाम नहीं मिले

en: Starts with
hi: के साथ शुरू होता है

en: Route Name
hi: मार्ग का नाम
