Autocomplete Deluxe (2.0.1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Size
it: Dimensione

en: None
it: Nessuno

en: Contains
it: Contiene

en: Delimiter
it: Delimitatore

en: Limit
it: Limite

en: Starts with
it: Inizia con

en: Enhanced autocomplete using Jquery UI autocomplete.
it: Autocompletamento migliorato utilizzando jQuery UI.

en: Allow new terms
it: Consenti nuovi termini

en: Route Name
it: Nome rotta
