Autocomplete Deluxe (2.0.3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Size
fa: اندازه

en: None
fa: هیچ

en: Contains
fa: شاملِ

en: Limit
fa: محدوده

en: Starts with
fa: شروع شود با

en: Route Name
fa: نام مسیر
