Automated Logout (2.0.2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: User
ar: مستخدم

en: Warning
ar: تحذير

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Customize
ar: تخصيص

en: About
ar: حول
