Automated Logout (2.0.1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: User
az: İstifadəçi

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Customize
az: Özəl

en: About
az: Haqqında
