Automated Logout (2.0.1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: User
lt: Narys

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Customize
lt: Tinkinti

en: About
lt: Apie

en: Redirect url
lt: Nukreipimo url
