Automated Logout (8.x-1.4) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: User
pl: Użytkownik

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Timeout
pl: Czas oczekiwania

en: About
pl: O stronie
