Automatic Updates (3.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: more
lt: daugiau

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Version
lt: Versija

en: Release notes
lt: Laidos naujienos

en: Update
lt: Atnaujinti

en: theme
lt: tema

en: Continue
lt: Tęsti

en: Up to date
lt: Galioja

en: Update available
lt: Atnaujinimas prieinamas

en: module
lt: modulis

en: Revoked!
lt: Atšaukta!

en: Security update required!
lt: Saugumo atnaujinimas būtinas!

en: Not supported!
lt: Nepalaikoma!

en: About
lt: Apie

en: Unknown status
lt: Nežinoma būsena

en: Limitations
lt: Ribojimai

en: Operating in maintenance mode.
lt: Dirbama priežiūros būsenoje.

en: (Security update)
lt: (Saugumo atnaujinimas)

en: (Unsupported)
lt: (Nepalaikomas)

en: Downloading updates
lt: Atsiunčiami atnaujinimai

en: Perform updates with site in maintenance mode (strongly recommended)
lt: Vykdykite atnaujinimus priežiūros režime (griežtai rekomenduojama)

en: Ready to update
lt: Galima atnaujinti
