Automatic Updates (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Page
lt: Puslapis

en: Security
lt: Saugumas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
